bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe iBux.skČasozberná kronika našej rodiny

Vydavateľ:PharmDr.Kopřivová Monika
Jazyk: slovenský
Počet strán:156
Poradie vydania:1.
Na sklade 
Informácie o dostupnosti

Posledná zmena: 21.07.2019 02:41

Lepšia cena: 20,91 € (vrátane DPH)
Vaša cena: 21,41 € (vrátane DPH)
Bežná cena:24,90 €
Ušetríte: 3,49 € (zľava 14%)
Lepšia cena
  • Sledovať titul
  • Informuj priateľa

Obsah knihy: Časozberná kronika našej rodiny

„Časozberná kronika našej rodiny“ umožňuje zachytiť tie najdôležitejšie momenty v roku, aby sme sa k nim mohli ako rodina vracať. Vyfoťte sa ako rodina každý rok na rovnakom mieste, pridajte fotografie z mimoriadnych udalostí, ktoré sa v danom roku stali, a pripíšte niekoľkými vetami, aké to všetko bolo. Budete tak mať krásne uchované najdôležitejšie a najzaujímavejšie chvíle a udalosti z celého roka vašej rodiny. Po čase sa budete môcť nad kronikou zasmiať a zaspomínať si. A ako rodinný poklad vám vydrží i ďalšie generácie.

Časozberná kronika našej rodiny umožňuje zdokumentovať 10 rokov života rodiny. Každému roku je venovaných 14 stránok. Môžete tu zachytiť svoje narodeniny, tradičné rodinné udalosti, rodinné výlety, spoločné Vianoce alebo mimoriadne udalosti ako svadba, narodenie dieťaťa či sťahovanie.
Ku každej téme stačí jedna fotografia a niekoľko vašich viet. Písanie kroniky vám uľahčia návodné otázky a tipy, aké pridať fotografie. A je úplne na vás, či budete kroniku vypĺňať v priebehu roka, alebo si k nej sadnete vždy raz za rok.

Kronika má veľký formát (30x30 cm), papier vysokej gramáže a pevnú väzbu, aby vydržala veľa rokov. Časozberná kronika je krásny darček pre každú rodinu. Stane sa studnicou rodinných zážitkov a natrvalo zachytí, ako šiel čas. Akí sme boli v jednotlivých rokoch my, naše deti a všetci naši blízki a čo sme spolu prežili.

Detaily o knihe

Názov: Časozberná kronika našej rodiny

Objednávací kód NA601151

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Hodnotenie čitateľov

Krásna kronika (Lenka, 14.5.2019) Odpovedať

vrelo odporúčam
Táto krásna kronika nás inšpirovala k vyvolaniu rodinných fotiek i z minulých rokov, lepíme ich a vypĺňame knihu spolu s deťmi, je to veľmi pekne strávený čas.Kniha je milá, také správne rodinná, ak radi spolu niečo ako rodina tvoríte, ideálna.

Pekná rodinná kniha (Linda, 29.4.2019) Odpovedať

vrelo odporúčam
Kronika je veľmi milý nápad, a veľmi pekne spracovaná - farebná, s peknými obrázkami a dobre vybranými témami k vyplneniu. Páči sa mi i hodnotenie roka vždy na poslednej strane roka. Pekný tip na spoločnú rodinnú aktivitu.

Skvelá (Deni, 5.2.2019) Odpovedať

vrelo odporúčam
Som milo prekvapená, koľko pekného som v tejto kronike našla. Je pekne farebná, je v nej miesto na vyplnenie najdôležitejších rodinných udalostí v priebehu roka, a je z kvalitného papiera, čo znesie i farby a lepidlo.Mám 2 dcérky, ktoré už chodia do školy, a chceme kroniku vyplniť spoločne. Máme už vyplnenú kapitolu Nový rok, celkom sme sa na nej vyblbli :-).Odporúčam rodinám, ktoré rady tvoria.

Vianočný darček pre našu rodinu (Karolína, 4.12.2018) Odpovedať

vrelo odporúčam
Krásna kronika plná farebných stránok, obrázkov, tipov na udalosti, o ktorých písať. Zaujal ma i nápad písať o rovnakých udalostiach niekoľko rokov po sebe,a pripojiť k nim fotky. Budeme tak vidieť, ako nám rastú deti postupne z roka na rok. Som zvedavá, čo povie rodina, keď ju nájde pod stromčekom.

Krásny rodinný darček (Mirka, 26.11.2018) Odpovedať

vrelo odporúčam
Je to veľmi pekná rodinná kronika, som nadšená. Páčia sa mi navrhnuté témy na udalosti, o ktorých písať, a i nápad so zaznamenávaním v priebehu 10 rokov, bude zaujímavé sledovať, ako sa ako rodina budeme v čase meniť.

Super nápad (Alena, 26.10.2018) Odpovedať

vrelo odporúčam
Táto kronika je super nápad. Sme rodina, ktorá sa veľmi často stretáva, a vymýšľa rôzne výlety. Doteraz sme si o nich však nikdy nič nepísali, čo je škoda. Fotky sme mali len v mobile, alebo robili na konci roka vždy fotoknihy. Táto kniha nás v písaní bude príjemne motivovať, a teším sa, ako si ju potom vypplnenú budeme čítať.

Veľmi pekná (Svetlana, 22.10.2018) Odpovedať

vrelo odporúčam
Krásna rodinná kronika so zaujímavým nápadom. Teším sa, že sa ako rodina budeme môcť dívať, ako sme sa v priebehu rokov menili, ako rástli deti, a všetky dôležité rodinné udalosti a zážitky budeme mať na jednom mieste.
Všetky komentáre (7)

Pridajte svoj komentár


(nebude zverejnený)
Koľko je osem plus deväť?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVD