bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skVône života

Vydavateľ: IKAR (IKAR, a.s.)
Jazyk: slovenský
Formát:Kniha
Poradie vydania:1.
Nie je na sklade. 
Informácie o dostupnosti

Posledná zmena: 20.05.2024 02:57

  • Informuj priateľa

Obsah knihy: Vône života

MILAN BUNO číta z knihy VÔNE ŽIVOTA:

Vône v našich životoch sú premenlivé ako dni striedajúce sa s nocou. Zároveň majú v sebe čosi krásne nemenné. Vôňu domova... a lásky. Takmer všetky po nej túžime. Po istote, ktorá nás zahrieva a poskytuje pocit bezpečia. Ktorá nám dovoľuje dýchať a plniť si sny, menšie či väčšie životné plány. Magda a Lenka, hrdinky príbehu, nie sú výnimkou. Túžia po istote a láske ako milióny iných žien na celom svete. Inak je to s Alicou. Sníva o práci v zahraničí, o slobode a manžela ani deti k svojmu šťastiu nepotrebuje. No možno je to celkom inak.

Detaily o knihe

Názov: Vône života

Objednávací kód -

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Čitateľské recenzie

Hodnotenie čitateľov

Vône života ... fajn (Daniela, 9.6.2016) Odpovedať

vrelo odporúčam
Každý čitateľ má svoje top autorky, na každú novú knihu sa teší a netrpezlivo ju očakáva. Patrím ku nim aj ja. Objednala som si ju hneď, ako vyšla a netrpezlivo som ju začala čítať. Nesklamala ma. Bola pútavá a hoci som sa stretla aj s ohlasmi, že bola nezaujímavá, nesuhlasím. Ale sto ludí, sto chutí. Treba prečítať. Ja osobne veľmi rada čítam knihy p. Keleovej Vaslkovej od jej prvej Cena za voľnosť až po túto poslednú. Pre mňa je každá iná a splní očakávania pohodového čítania. Príbehy obsahujú všetko, čo od literatúry pre ženy očakávam. Tak ako sa vyvíjame my čitatelia, vyvíjajú sa aj autori kníh. Nenáročné, oddychové a zo života ... tieto atribúty kniha splnila, takže ju hodnotím ako nadpriemer. Jediné, čo mi časom už trošku vadilo, boli neustále rovnaké myšlienky, ktoré sa krútili okolo toho, ako hlavná hrdinka túži po dieťati. Koniec bol pre mňa dojímavý, myslím, že v konečnom dôsledku ide o knihu zo života. Ja som sklamaná nebola a ako vidím, aspoň som trošku vylepšila jej hodnotenia :) Je to vec vkusu. Ja si to osobne myslím. Pre mňa si p. Vasilková udržiava svoju štandardnú úroveň a kúpim si všetky jej ďalšie knihy ... a samozrejme túto odporúčam aj ostatným ;)

sklamaná (OLGA, 6.6.2016) Odpovedať

som sklamaný(á)
Tak z tejto knihy som sklamaná, od začiatku mi pripadala, akoby som ju už čítala,akoby boli príbehy skopírované z predchádzajúcich románov...škoda...

vône života (OľgaS, 5.6.2016) Odpovedať

príjemné čítanie
Tak len nedávno som tu písala komentár plná očakávania z novej knihy a už som "smutná" zo zle vytlačenej. Neviem čo s tým, ale je 17 strán vynechaných a zopakované strany 97-112 2x, takže zážitok pokazený...

Kniha (OľgaS, 1.6.2016) Odpovedať

príjemné čítanie
Práve som dostala ako darček túto knihu. Už som dosť kníh od Vasilkovej prečítala, takže sa aj na túto teším. Jej knihy sú ľahkým, pohodovým čítaním, i keď niektoré dosť smutné, ale taký je život.

Vône života (Jana Jankovičová, 29.3.2016) Odpovedať

som sklamaný(á)
Milujem knihy pani Vasilkovej ale z tejto som veľmi prekvapena...neviem či bude nejake pokračovanie alebo si zaver mám vytvoriť sama. Uvidím, nechám sa prekvapiť.

Nuda (Lubi, 27.12.2015) Odpovedať

neoslovila ma
Slabé...
Všetky komentáre (6)

Pridajte svoj komentár


(nebude zverejnený)
Koľko je tri plus jeden?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Ukážky z knihy

„Páni, tu je voňavo!“ poznamená Adam v okamihu, ako vstúpi do kuchyne, Magda s úsmevom prikývne.
„Škoda, že sa nedajú fotiť aj vône.“
Adam na ňu pozrie, v očiach sa mu mieša obdiv s údivom. „Vidíš, to mi ešte nikdy nenapadlo.“
„Som šikovnejšia, to bude tým,“ zasmeje sa Magda a v duchu sa pýta, ako je to možné. Vidia sa len po druhý raz, sú si vlastne cudzí, ale komunikujú spolu zľahka a spontánne ako starí známi, ako priatelia, ktorí sa poznajú už večnosť. Hneď si aj potykali. Rovnaký pocit mala včera s Alicou. Roky rokúce sa jej nič podobné neprihodilo.
„Hm, nezostáva mi nič iné, len súhlasiť,“ prikývne s úsmevom Adam a pobozká ju na líce. „Rád ťa zasa vidím."

Knihy

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVDx