bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skHry o lásku

Vydavateľ: Vydavateľstvo Koruna (Vydavateľstvo Koruna s.r.o)
Jazyk: slovenský
Formát:Kniha
Počet strán:352
Poradie vydania:1.
Na sklade 
Informácie o dostupnosti

Posledná zmena: 29.11.2022 03:34

Lepšia cena: 3,28 € (vrátane DPH)
Vaša cena: 3,35 € (vrátane DPH)
Bežná cena:3,90 €
Ušetríte: 0,55 € (zľava 14%)
Lepšia cena
Ďalšie podoby titulu:
Formát: E-KNIHA
cena od: 3,90 €
  • Sledovať titul
  • Informuj priateľa

Obsah knihy: Hry o lásku

Keď sa s ňou Drahomír po prvýkrát stretol, mala len šestnásť rokov. On osemnásť. Zaujala ho na prvý pohľad, na prvý dotyk s jej krásnym, tancom vytvarovaným telom, na prvé vdýchnutie jej vône s jemnou prímesou fialiek.
Rozhovor s ňou bol príjemný a uvoľňujúci. Tanec s ňou bol romantický i zmyselný... bola stelesnením jeho ideálov o dievčati. No potom z jeho života zmizla rovnako rýchlo, ako doň vošla, a on ani len netušil, kde ju hľadať. Nemal jej telefónne číslo, nevedel, odkiaľ pochádza, nepoznal ani jej skutočné meno.
Prešli roky a ich cesty sa opäť preplietli. Keď ju Dade zbadal na autobusovej zastávke, neveril vlastným očiam. Žeby mu osud predsa len žičil? Tentoraz sa rozhodol neprepásť príležitosť a zistiť o nej všetko. Úplne všetko. Lenže záhadná dievčina mu opäť neprezradila o sebe nič a jediné, čo u nej docielil, bol prísľub, že mu dovolí nahliadnuť do jej života len vtedy, ak ich náhoda zvedie spolu do tretice.
„Nič viac mi nepovieš?“
„Nie,“ zasmiala sa na jeho výraze. „Veríš predsa v osud,“ doložila tajomným hlasom.
Nevyznal sa v nej a nevedel určiť, či to myslí vážne, alebo si z neho len uťahuje. Hnevalo ho, že nevie nahliadnuť do jej hlavy, a zároveň ho to dráždilo, o to viac sa chcel pokúšať.

Čo by ste robili na Dadeho mieste? Čakali, možno i ďalšie nekonečné roky, alebo tej náhode trochu pomohli? Dade si zvolil druhú možnosť a jeho úsilie bolo odmenené. Lenže ešte len teraz sa začína ten pravý boj. Ak si chce totiž Bianku získať, musí odísť na záhadný ostrov Efra a bojovať o jej srdce s ďalšími jedenástimi mladíkmi. A to všetko pod drobnohľadom jej záhadných učiteľov, medzi ktorými sú liečitelia, psychokinetici, jasnovidci, médiá...

Detaily o knihe

Názov: Hry o lásku

Objednávací kód NA332560

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Hodnotenie čitateľov

Skvelá, nádherná (Katka, 27.8.2013) Odpovedať

vrelo odporúčam
Knižka sa mi úžasne páčila! Krásne myšlienky o spolunažívani muža a ženy v partnerstve tak, aby dačo aj vydržalo a bolo pekné. Hlavní hrdinovia Bianka a Dade si ma úplne získali, sympatické boli dokonca aj bočné postavy. Privítala by som, keby sa znovu vydávali knihy s obrázkami, pretože už ten titulný (kvázi) z ostrova Efra je krásny, mohlo byť v knihe viacej takých, alebo aspoň ilustrácií. Táto kniha sa číta sama - anjeli, psychotronici a liečitelia, veľmi zaujímavé spracovanie.

môj názor (Sue, 26.8.2013) Odpovedať

priemerná kniha
Hovorí sa, že dobrú knihu spoznáte podľa toho, že na ňu ešte dlho po prečítaní myslíte. Avšak, na túto knihu som zabudla v momente, ako som ju dočítala. Myslím, že námet a spracovanie neboli najšťastnejšou voľbou. Hry o lásku odporúčam hlavne mladším a nenáročným čitateľom, bohužiaľ, ja som bola sklamaná.

Názor (Mims, 26.8.2013) Odpovedať

priemerná kniha
Kniha Hry o lásku boli pre mňa bohužiaľ sklamaním i keď som sa na jej čítanie skutočne tešila. Celá téma i jej spracovanie boli pre mňa jedným veľkým šliapnutím vedľa. Skrátka mi táto kniha nesadla a myslím si, že je skôr určená pre mladšie ročníky, ktoré si knihu isto užijú. No a čo sa týka mňa i napriek sklamaniu si rada počkám na ďalšiu autorkinu knihu.

Úžasná kniha (Maťa, 23.8.2013) Odpovedať

vrelo odporúčam
Kniha ma chytila odzačiatku, číta sa to rýchlo, ľahko, je to pútavé, nedá sa od toho odtrhnúť. Sama som to prečítala za necelých dvadsaťštyri hodín :) Ostrov Efra bol nádherný a organizácia E&E bola super. Nata mala (opäť) originálny nápad a taktiež spracovanie bolo super. Bolo tam kopu prekvapení. Hoci som odzačiatku tušila, ako to skončí a myslela som si, že ma nemá čo prekvapiť, tak som sa poriadne mýlila. Na konci bolo prekvapení veľa a také, aké by ma v živote ani len nenapadli. Nie je všetko také, ako sa na prvý pohľad zdá... Nata je úžasná autorka, patrí k mojim najobľúbenejším slovenským a neskutočne sa teším na nejakú jej ďalšiu knihu :)

Úžasná kniha (Natália, 18.8.2013) Odpovedať

vrelo odporúčam
Nemám čo tejto knihe vytknúť. Vyjadrujem sa na jej adresu iba v superlatívoch, ktorými nepochybne oplýva. Je proste geniálna a spisovateľka zas potvrdila, že by mohla konkurovať aj zahraničným kolegom. Naozaj sa túto knihu oplatí vziať do rúk.

Pridajte svoj komentár


(nebude zverejnený)
Koľko je dva krát sedem?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Knihy

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVDx