bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNesmrteľnosť: príbeh lásky

Vydavateľ: Tatran (Vydavateľstvo TATRAN, spol. s r.o.)
Séria:Príbeh lásky
Jazyk: slovenský
Formát:Kniha
Počet strán:360
Poradie vydania:1.
Na sklade 
Informácie o dostupnosti

Posledná zmena: 28.05.2024 03:03

Vaša cena: 15,50 € (vrátane DPH)
Bežná cena:20,90 €
Ušetríte: 5,40 € (zľava 26%)
Ďalšie podoby titulu:
Formát: E-KNIHA
cena od: 15,95 €
  • Informuj priateľa

Obsah knihy: Nesmrteľnosť: príbeh lásky

Hazel Sinnettová je veľmi osamelá. Prenasledujú ju pochybnosti, či sa udalosti spred roka – dosiahnutie nesmrteľnosti a objav zázračnej tinktúry doktora Beechama – aj naozaj stali. Vôbec netuší, či je jej milý, vykrádač hrobov Jack Currer, ktorého popravili, živý alebo mŕtvy. Útechu nachádza v štúdiu, v ošetrovaní chorých a popritom sa stará o opustené panstvo Hawthornden.
Keď zachráni život neznámej žene, namiesto vďaky sa ocitne vo väzení. Zdá sa, že jej dni sú zrátané, no vtom zasiahne osud – Hazel predvolajú do kráľovského paláca, kde sa má stať osobnou lekárkou jej výsosti princeznej Charlotte.
Hazel si zanedlho uvedomí, že v monarchii pôsobia nebezpečné a temné sily siahajúce za hranice ľudskej predstavivosti a iba ona má šancu proti nim bojovať. Nemenší boj však zvádza sama so sebou – stále ľúbi nezvestného Jacka a zároveň ju mätú rodiace sa city ku kolegovi doktorovi Simonovi von Ferris, osobnému lekárovi kráľa Juraja III., ktorého šialenstvo sa stupňuje zo dňa na deň. Rozhodne sa Hazel pre Simona, ktorý je tu a teraz pre ňu, alebo sa bude ďalej upínať k spomienkam a k jedinému záhadnému odkazu, o ktorom ani nevie, či je naozaj od Jacka?

Detaily o knihe

Názov: Nesmrteľnosť: príbeh lásky

Objednávací kód WI683273

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Hodnotenie čitateľov

Nesmrteľnosť (Jana Milkovičová, 25.4.2024) Odpovedať

priemerná kniha
Nesmrteľnosť je pokračovaním Anatómie, kde začal príbeh mladej Hazel a jej začiatky v oblasti lekárstva a chirurgie. Tentokrát sledujeme kroky Hazel do Londýna, kde ju povolajú ako osobnú lekárku princeznej Charlotte, kde spoznáva doktora Ferrisa, ktorý tak trochu zahýbe jej svetom, aj keď jej srdce stále patrí Jackovi z predchádzajúcej časti. Tu sa Hazel stretáva aj s tajným spolkom, ktorý ju pozve do svojej spoločnosti a tajomstiev.... A práve tu to pre mňa začalo strácať iskru. Kto čítal Anatómiu, vie, ako končila...a v tomto duchu Nesmrteľnosť pokračuje.... Anatómii som strhla hviezdičky kvoli záveru, takže ani toto ma príliš nenadchlo, ale je to môj subjektívny pocit. Príbeh je to dobrý, má nápad, silnú hrdinku a historický základ, určite si nájde svojich fanúšikov. Mne tam poniektoré súvislosti vyslovene vadili, ale to bude tým, že nie som zrovna fanúšik takéhoto "nadprirodzena" ....

Pridajte svoj komentár


(nebude zverejnený)
Koľko je dva krát šesť?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Knihy

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVDx