bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe iBux.skZlodejka otcov

Vydavateľ:MAFRA Slovakia a.s.
Edícia:Evitovky
Jazyk: slovenský
Počet strán:336
Poradie vydania:1.
Na sklade 
Informácie o dostupnosti

Posledná zmena: 23.02.2019 02:41

Lepšia cena: 8,39 € (vrátane DPH)
Vaša cena: 8,59 € (vrátane DPH)
Bežná cena:9,99 €
Ušetríte: 1,40 € (zľava 14%)
Lepšia cena
  • Sledovať titul
  • Informuj priateľa

Obsah knihy: Zlodejka otcov

Keď sa zaľúbiš do muža s minulosťou a záväzkami, čakaj prekvapenia.
Príbeh o láske s kvapkou tajomstva, nečakaným zauzlením, troškou pátrania a koncom, aký možno na začiatku nikto nečakal.
Manželstvo je dobrý koncept. Aj v dlhoročnom vzťahu, ktorý nie je potvrdený na úrade, sa dá žiť kvalitne. Ten kúsok papiera a vedomie, že máme jedno meno, že sme jedna bunka, je dôležitý. Dáva pocit istoty a pokoja. Dá sa namietať, že mnohí si to tiež mysleli, a dopadli zle. Lenže vravíme o manželstve, ktoré vytvoria tí správni ľudia. Čo k sebe naozaj patria.

Citát:
„Spolužitie dvoch ľudí je veľmi zvláštna vec. Prídu dvaja, každý z inej rodiny, s inými zvykmi a spolu majú vytvoriť novú jednotku. S novými pravidlami, ktoré vzniknú zmiešaním toho, čo si priniesli z pôvodných rodín. Niekedy to ide ľahúčko, ale niekedy treba bojovať.“

Detaily o knihe

Názov: Zlodejka otcov

Objednávací kód NA397831

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Hodnotenie čitateľov

Knihu ešte nikto nekomentoval, budete prvý.

Pridajte svoj komentár


(nebude zverejnený)
Koľko je päť plus deväť?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Ukážky z knihy

Ako som hovorila, s malým Dankom to bolo na začiatku extrémne komplikované. Zazeral na mňa s neutajovanou zlosťou. Celou svojou škôlkarskou bytosťou mi dával pocítiť, ako veľmi ma nenávidí. Nereagoval, keď som sa mu prihovorila, neprijal odo mňa žiadny darček. Vedela som, že toto bude ťažké. A bála som sa, ako tento nerovný boj dopadne.
Igor totiž raz dávno, keď sme spolu ešte nezáväzne kávičkovali, len tak medzi rečou poznamenal, že mu veľmi záleží na tom, aby si jeho prípadná budúca partnerka rozumela so synom. Aby ju prijal a mali pekný vzťah. Lebo Danko do jeho života patrí a bol tu skôr, ako nová žena. Neviem prečo, ale už vtedy ma táto myšlienka zaujala. Už v čase, keď som ešte netušila, ako bytostne sa ma bude týkať.
V podstate to znamenalo, že musím urobiť konkurz na partnerku u škôlkára.
Myslela som si, aspoň dovtedy, že s deťmi dokážem komunikovať. Že viem, ako na ne, aj keď vlastné ešte nemám.
Ukázalo sa, že oveľa ľahšie je presvedčiť vrieskajúce decko, aby si dalo pichnúť injekciu, ako žiarlivého Daniela, že nie som bosorka, krvilačná obluda, ktorá mu prišla ukradnúť otca. Lebo presne toto mal v očiach.
Nezaberalo nič.
Nedal sa kúpiť hračkami, ani čokoládami. Ani ma len nepozdravil. Schovával sa za otcom a ak sa aj na mňa občas pozrel, tak iba nenávistne.
„Daj mu čas, to sa zmení,“ upokojoval ma Igor po prvom nevydarenom stretnutí. Nesťažovala som sa, ale videl na mne, že ma tento stav trápi. A, samozrejme, nemohla som sa vyhnúť spomienke na reči o tom, aké je dôležité, aby medzi mnou a malým nastala harmónia. Bála som sa, že by ma Igor mohol kvôli synovi opustiť. Zhrýzala ma predstava, že by to skutočne urobil. Ak by toto mal byť jediný dôvod, pre ktorý by sme spolu nezostali, bola by to riadna irónia.
Absolútne nelogická.

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVD