bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe Eknihy na Bux.skMilujem ťa viac

Vydavateľ:IKAR
Edícia:Edícia svetový bestseller
Jazyk: slovenský
Formát:Kniha
Počet strán:400
Poradie vydania:1.
Nie je na sklade. 
Informácie o dostupnosti

Posledná zmena: 27.02.2020 02:38

Ďalšie podoby titulu:
Formát: E-KNIHA
cena od: 8,90 €
  • Sledovať titul
  • Informuj priateľa

Obsah knihy: Milujem ťa viac

KOHO MILUJEŠ?
Brian Darby leží mŕtvy na dlážke v kuchyni. Jeho manželka, príslušníčka štátnej polície Tessa Leoniová, ho údajne zastrelila v sebaobrane. Jej verziu udalostí podporujú početné zranenia. S takým prípadom by si mala skúsená detektívka D. D. Warrenová poradiť raz-dva, ale kam zmizla šesťročná Tessina dcéra?

A ČOHO VŠETKÉHO SI SCHOPNÁ…
Vyšetrovanie Darbyho smrti rýchlo prerastie do celoštátneho pátrania po stratenom dievčatku. D. D. Warrenová musí spojiť sily s bývalým milencom, detektívom Bobbym Dodgeom, aby prerazila modrý múr solidarity medzi príslušníkmi štátnej polície. Počas odhaľovania starých rodinných tajomstiev sa usiluje vcítiť do situácie Tessy Leoniovej, hliadkarky, ktorá zastrelila svojho manžela. Naozaj ho zabila v sebaobrane? A bola by schopná ublížiť vlastnému dieťaťu?

… ABY SI JU ZACHRÁNILA?
Tessu Leoniovú to najhoršie ešte len čaká. pohybuje sa na tenkom ľade, nemá sa koho obrátiť a nemôže nikomu veriť. Má len jeden jediný cieľ a musí naň vynaložiť všetky zostávajúce sily. Nezastaví sa pred ničím, obetuje všetko a beda tým, čo jej stoja v ceste.

Z anglického originálu Love You More (Bantam Books, an imprint of The Random House Publishing Group,a division of Random House, Inc., New York 2011) preložil Marek Leško.

Detaily o knihe

Názov: Milujem ťa viac

Originálny názov: Love You More

Objednávací kód -

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Čitateľské recenzie

Hodnotenie čitateľov

Výborná! (Ľubica, 11.1.2015) Odpovedať

vrelo odporúčam
Podľa názvu by sa dalo súdiť, že ide o nejaký romantický príbeh, no vonkoncom tomu tak nie je. Lisa Gardnerová napísala ďalšiu skvelú detektívku s výborným príbehom a prekvapujúcimi, neočakávanými zvratmi, po ktorej prečítaní sa priaznivci tohto žánru určite nebudú vedieť dočkať nového titulu.

Knižný zážitok na celý život :) (Erika "Erčíí" :), 4.1.2015) Odpovedať

vrelo odporúčam
Cítili ste už niekedy pri čítaní knihy totálny zmätok? Držali ste v rukách príbeh, v ktorom slovo „dôvera“ neexistovalo? Nie? Ešte stále nie je neskoro. Stačí, ak siahnete po románe Milujem ťa viac a všetky vaše detektívne schopnosti sa šmahom ruky zosypú ako domček z karát. Je nemožné, aby ste rozlúštili naoko triviálny prípad, ktorého sa ujíma skúsená detektívka D. D. Warrenová. V jednej chvíli máte pocit, že hlavná postava je len úbohou obeťou, no v ďalšej všetko nasvedčuje tomu, že je z nej chladnokrvná vrahyňa. Nemáte poňatia, čo je skutočná pravda a čo bohapustá lož. Knižné majstrovské dielo – aj takto by som nazvala knihu Milujem ťa viac. Je to napínavá, detailmi poprešívaná a emóciami preplnená kniha, ktorej nebudete chcieť dať „zbohom“. Nepamätám sa, žeby som nejakú detektívku prečítala v tak rekordnom čase ako tento príbeh. Všetko, čo pri nej budete cítiť sa nedá opísať slovami, ale verte mi, že pri čítaní vás tie pocity dostihnú a budete vďační, že ste mali možnosť stráviť čas pri tak úžasnom, pochybnosťami nabitom a nedôverou posiatom príbehu. Pre mňa je Milujem ťa viac knižným zážitkom na celý život. Lisa Gardnerová u mňa nasadila vysokú latku, ktorú len tak niekto neprekoná...

:) (Ivan Hlavac, 4.1.2015) Odpovedať

vrelo odporúčam
Kniha Milujem ťa viac bola dobrá. Dobre sa čítala.

Pridajte svoj komentár


(nebude zverejnený)
Koľko je dva deleno dva?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Ukážky z knihy

Keď vstúpili do obývačky, Tessa Leoniová zdvihla hlavu. Na líci si pridŕžala vrecúško s ľadom, to však nezakrylo krvavú peru ani rozďavenú ranu na čele. Na chvíľu zložila ruku a odhalila modrinu pod okom. Už napuchla a farbou pripomínala baklažán.
D. D. sa pripravovala na najhoršie, no aj tak ju pohľad na policajtku ohromil. Či už človek veril jej počiatočnej výpovedi alebo nie, nedalo sa poprieť, že niekto ju príšerne zmlátil. D. D. sa hneď pozrela na jej ruky, či nenájde obranné zranenia, ale Leoniová si to všimla a zakryla si hánky ľadovým vreckom.
Dve ženy sa na seba na chvíľu zahľadeli. D. D. si pomyslela, že Leoniová vyzerá veľmi mlado, najmä v modrej policajnej uniforme. Dlhé hnedé vlasy, modré oči, srdcová tvár. Pekné dievča aj napriek všetkým modrinám, s ktorými pôsobila omnoho krehkejšie. D. D. okamžite znervóznela: pekné a krehké ženy vždy skúšali jej trpezlivosť.

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVD