bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNaučím ťa milovať

Vydavateľ: Slovenský Spisovateľ (Slovenský spisovateľ, a.s.)
Jazyk: slovenský
Formát:Kniha
Poradie vydania:1.
Nie je na sklade. 
Informácie o dostupnosti

Posledná zmena: 09.12.2023 02:50

  • Informuj priateľa

Obsah knihy: Naučím ťa milovať

Pôvabná historická romanca od obľúbenej americkej autorky.
James Lindford, vikomt Farley, má pred sebou sľubnú politickú kariéru a sobáš s krásnou a urodzenou lady Catherine, no všetky jeho plány stroskotajú, keď ho doženie vlastná minulosť. Jeho rozkošnícky životný štýl nezostane bez následkov: vikomt si privedie do londýnskeho domu dve nemanželské deti. Pred klebetami sa uchýli na vidiecke sídlo, kde však musí čeliť celému radu problémov s deťmi a vedením domácnosti. A navyše, v susedstve býva tá najpríťažlivejšia žena na svete...

Detaily o knihe

Názov: Naučím ťa milovať

Objednávací kód -

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Hodnotenie čitateľov

pri tejto knihe sa dá stráviť príjemný čas (Lucia Magátová, 4.1.2015) Odpovedať

príjemné čítanie
Páčilo sa mi, že na začiatku (aj na konci) nás dostali do deja novinové články - Londýnske zvesti. Bolo to také iné. Nebolo to z pohľadu ani jedného z hrdinov, ale z pohľadu novinára. Dozvedeli sme sa to ako ostatní čitatelia novín. Potom už bola 1. kapitola z pohľadu vikomta Farleyho. Hneď sme sa stretli s jeho dvoma dcérami, s ich bláznincom doma a s Phoebe a malou Helen. Páčilo sa mi ako si Phoebe vedela poradiť s deťmi, či už riešila ich neplechy, choroby alebo ich len ľúbila. Išlo jej všetko pekne od ruky. Ale občas mi to prišlo už prehnané, že všetko čo jej prišlo pod ruku jej išlo tak ľahko. S*xu tam bolo aj na mňa až moc. Ale zase tento hlavný hrdina bol iný k*nec. Tri nemanželské deti a ešte k tomu si ich zobral domov, aj keď bol zasnúbený s dámou. Ale to sa mi na ňom páčilo ako miloval svoje baby, aj keď boli nemanželské a vlastne sa k ním v slušnej spoločnosti ani nemal priznávať, ale on to urobil a dokonca ich aj ľúbil. To bolo krásne. Nepáčilo sa mi, že sa Phoebe správala ako k*a. Byť niečou milenkou a plánovať ňou byť aj po jeho sobáši. No to teda nie. Takúto knihu som predtým ešte nečítala. Mal nemanželské deti, priznal sa k ním, zobral si ich domov... Najskôr sa mi to nepáčilo, ale potom ma to zaujalo a bola som zvedavá. Všetky jeho deti som si obľúbila. Boli zlaté, aj keď boli aké boli. Hlavne Izzy si v živote prežila veci, ktoré by dieťa nemalo zažiť. Žila s mamou k*u. Videla veci, ktoré by nemala vidieť a brala veci, čo jej nepatrili. Pri tom poslednom ma na konci pobavila. Takže nie až tak ideálne dieťa, ale aj tak Vás dostane. Páčilo sa mi ako mala Izzy rada svoje sestry a ako ich chránila. To odhalenie jeho tretej dcéry bolo, že fúha. Si niekto robí srandu? Čakala som niečo podobné, ale nie až také divné. Vzťahy sa tam formovali pekne pomaly a nie ako na bežiacom páse. Bol tam ešte jeden pár a zopár iných postáv, ale všetko sa točilo hlavne medzi Jamesom a Phoebe a Izzy, Helen a Leylou. Koniec bol taký trochu zrýchlený. Myšlienka bola dobrá, ale len tak jej to skrslo v hlave a hneď použila svoje zbrane a on detto? A už bolo všetko vyriešené? Žeby to fungovalo takto ľahké?

Načím ťa milovať (Barbora Eliašová, 16.9.2013) Odpovedať

vrelo odporúčam
táto kniha ma neskutočne bavila:))) mám všetky knižky od Becnelovej a všetky sú vynikajúce:)) je to pani spisovateľka:)))páči sa mi, ako sa s postavami pohrala, človek má až pocit akoby to bolo o ňom.. aspoň mne sa tak miestami zdalo:))

Romantika (Denka, 5.8.2013) Odpovedať

vrelo odporúčam
Krásna romantika...

Odpovedieť na komentár


(nebude zverejnený)
Koľko je deväť krát dva?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Knihy

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVDx