bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe iBux.skHnev

Vydavateľ:IKAR
Jazyk: slovenský
Počet strán:424
Poradie vydania:1.
Na sklade 
Informácie o dostupnosti

Posledná zmena: 19.11.2017 02:38

Lepšia cena: 12,52 € (vrátane DPH)
Vaša cena: 12,81 € (vrátane DPH)
Bežná cena:14,90 €
Ušetríte:2,09 € (zľava 14%)
Lepšia cena
  • Sledovať titul
  • Informuj priateľa

Obsah knihy: Hnev

„Jim Heron, ty sa postaráš o spásu sveta.“

Sedem smrteľných hriechov. Sedem duší, ktoré treba oslobodiť. Nastáva ďalší desivý zápas medzi démonom a Jimom Heronom, padlým anjelom so zatrpknutým srdcom. Neľútostný boj, v ktorom možno stratiť všetko.

Mels Carmichaelová, reportérka Caldwellského kuriéra, prežije hrozivo vyzerajúcu nehodu, keď sa pred miestnym cintorínom pod kolesami jej auta nečakane ocitne neznámy muž. Po zrážke Mels navštívi tajomného cudzinca v nemocnici, ale ten si pre amnéziu nepamätá vôbec nič zo svojej minulosti. Mels očarí drsný chlapský šarm cudzinca a zaujme ju jeho nejasná totožnosť. Je predsa reportérka, preto sa rozhodne rozlúštiť záhadu a poskytnúť tak neznámemu pomoc. Pri pátraní však čoskoro pochopí, že oboch zasiahla nielen temná mužova minulosť, ale aj dosiaľ nepoznané city.
Ako sa tajomnému mužovi postupne vracajú tiene spomienok, z milosrdného zabudnutia sa vynárajú hrozivé skutočnosti z minulosti plnej násilia a surového zabíjania medzi pozemskou a nadpozemskou ríšou. Dvojica spoznáva, že nič nie je ani mŕtve, ani pochované. Najmä keď sa Melsin milenec chytí do pasce boja medzi anjelmi a démonmi, odohrávajúceho sa bez akýchkoľvek pravidiel. Rozhodne sa odčiniť svoje skutky a zničiť tieňovú organizáciu, ktorú dlhé roky budoval, a tak dokázať Mels, že jeho city k nej sú ozajstné a nesebecké.

Z anglického originálu Rapture (New American Library, a division of Penguin Group, Inc., New York 2012) preložila Katarína Repatá.

Dostupné verzie titulu

Hnev Elektronická kniha

Detaily o knihe

Názov: Hnev

Originálny názov: Rapture

Objednávací kód NA201776

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Čitateľské recenzie

Hodnotenie čitateľov

Pokracovanie (Elena Bukovanová, 6.7.2016) Odpovedať

Prosim Vas,dockame sa pokracovania? Dakujem

pokracovanie (bux.sk, 14.7.2016) Odpovedať

Dobrý deň, v roku 2016 zatiaľ v pláne pokračovanie nemáme.

Pokračovanie (Ivka, 14.3.2015) Odpovedať

vrelo odporúčam
Dobrý deň, prosím Vás, plánujete vydať aj ďalšie dve pokračovania tejto série? Ďakujem

Pridajte svoj komentár


(nebude zverejnený)
Koľko dní má týždeň?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Ukážky z knihy

Jim stál v odpočivárni naproti márnici. Opäť musel priznať, že neviditeľnosť má svoje výhody a z času na čas môže pekne zamotať hlavu.
Hneď poznal, že Mels Carmichaelová vstúpila do Nemocnice sv. Františka. Vzhľadom na počet policajtov v suteréne ho ani veľmi neprekvapilo, že zamierila tam, kde sa nachádzal aj on. Žiaľ, zachytil aj pach Deviny, len nevedel presne zamerať jej pozíciu.
Potom uvidel tie fotografie. Na rozdiel od novinárky, jej kolegu a doktora, Jim presne vedel, čo znamenajú tie znaky a kto je ich autor.
A kto sa postaral o ich zmiznutie.
Runy na tele mŕtvej ženy boli presne také ako tie na bruchu Sissy. Bolo to nejaké písmo, znaky, možno dokonca správa. To, čo Devina vyryla, sa pravdepodobne dalo odstrániť. Koniec koncov aj ona schovávala svoje pravé ja pod trojrozmerný obraz dokonalosti.
Vygumovanie znakov iste nepresahovalo medze jej možností.
Len čo chlap s nemocničnou visačkou na chlopni plášťa vstal od stola a odišiel, Jim ho spolu s fotografiami nasledoval do laboratória, aj keď tu nemohol urobiť vôbec nič a odísť od novinárky nebol práve najlepší nápad.

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVD