bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skZákaznícky servis

Prebehol nákup podľa Vašich predstáv? Ste spokojní s našimi službami? Chcete nám poďakovať? Alebo naopak. Vyskytol sa nejaký  problém s objednávkou? Neviete, kde je zásielka s objednaným tovarom? Našli ste na našich stránkach chybu?

Bux.sk je internetovým kníhkupectvom vydavateľského domu a knižnej distribúcie IKAR. Patrí medzi najnavštevovanejšie knižné e-shopy na Slovensku, ponúka tisíce kníh nielen z vydavateľstva IKAR, ale aj z mnohých iných vydavateľstiev. Veľkou výhodou Bux.sk je rozsiahly výber titulov priamo na sklade, čo umožňuje flexibilitu pri objednávaní.

Bux.sk funguje od roku 2011 a denne prináša knižné novinky, elektronické knihy, ponuky, ako aj výhodné balíčky, aby uspokojil aj tých najnáročnejších čitateľov.

Vydavateľský dom IKAR je najväčším na Slovensku a je zameraný na široké čitateľské publikum. Pod vydavateľský dom IKAR patrí 6 knižných značiek - IKAR, Príroda, Odeon, Stonožka, Yoli Ajna. Špeciálnym projektom je luxusnakniznica.sk - obchod s luxusnými knihami a limitovanými edíciami titulov určený pre milovníkov krásy a knižných fajnšmekrov.  x