bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe iBux.skSledovanie kníh, autorov, vydavateľov a žánrov

Sledovanie kníh je funkcia, ktorá vám zašle informácie o konkrétnej knihe, autorovi, nových knihách z vybraného vydavateľstva alebo žánra. Sami si môžete navoliť, aký typ informácií chcete dostávať a tak si vytvárať vlastný monitoring knižného trhu. Zvolené informácie vám potom prídu na email, ktorý ste zadali pri registrácii.

Ako na to?

Funkcia "Sledovanie" je dostupná až po prihlásení do systému. Pokiaľ ešte nie ste zaregistrovaný, môžete sa registrovať. V pravom hornom rohu pod Vašim prihlasovacím menom nájdete odkaz "Moje tituly".

Po prihlásení do systému môžete pri každej knihe kliknúť na tlačidlo „Sledovať" a zvoliť si, čo konkrétne vás zaujíma:

  • Zmeny v knihe
  • Pridanie recenzie
  • Pridanie komentára
  • Naskladnenie
  • Pokles ceny pod hodnotu, ktorú si sami zvolíte

Ako sledovať autora

Ak vás zaujíma, kedy prichádzajú na knižný trh knihy vášho obľúbeného autora či autorov, kliknite na tlačidlo "Sledovať autora" v profile autora. Do tohto profilu sa dostanete tak, že kliknete na meno spisovateľa kdekoľvek na bux.sk (väčšinou v detaile knihy).

Ako sledovať vydavateľstvo

Na stránke "Moje tituly" si môžete vybrať vydavateľstvá, ktoré vás zaujímajú a sledovať novú ponuku kníh, ktoré sme od nich naskladnili. Pre výber sledovaného vydavateľstva kliknite v rozbaľovacom zozname na jeho vydavateľskú značku (názov) a následne na tlačidlo "Pridať".

Ako sledovať obľúbený žáner

Podobne si môžete nechať zasielať informácie o nových knihách konkrétneho žánra alebo žánrov, ktoré vás zaujímajú.