bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skStrážny pes: sledovanie kníh, autorov, vydavateľov a žánrov

Strážny pes je funkcia, ktorá vám zašle informácie o konkrétnej knihe, autorovi, nových knihách z vybraného vydavateľstva alebo žánra. Sami si môžete zvoliť, aký typ informácií chcete dostávať a tak si vytvárať vlastný monitoring knižného trhu. Zvolené informácie vám potom prídu na email, ktorý ste zadali pri registrácii.

Ako na to?

Funkcia "Strážny pes: sledovanie titulov" je dostupná až po prihlásení do systému. Pokiaľ ešte nie ste zaregistrovaný, môžete sa registrovať. V pravom hornom rohu pod Vašim prihlasovacím menom nájdete odkaz "Strážny pes".

Po prihlásení do systému môžete pri každej knihe kliknúť na tlačidlo „Sledovať" a zvoliť si, čo konkrétne vás zaujíma:

  • Zmeny v knihe
  • Pridanie recenzie
  • Pridanie komentára
  • Naskladnenie
  • Pokles ceny pod hodnotu, ktorú si sami zvolíte

Ako sledovať autora

Ak vás zaujíma, kedy prichádzajú na knižný trh knihy vášho obľúbeného autora či autorov, kliknite na tlačidlo "Sledovať autora" v profile autora. Do tohto profilu sa dostanete tak, že kliknete na meno spisovateľa kdekoľvek na bux.sk (väčšinou v detaile knihy).

Ako sledovať vydavateľstvo

Na stránke "Strážny pes" si môžete vybrať vydavateľstvá, ktoré vás zaujímajú a sledovať novú ponuku kníh, ktoré sme od nich naskladnili. Pre výber sledovaného vydavateľstva kliknite v rozbaľovacom zozname na jeho vydavateľskú značku (názov) a následne na tlačidlo "Pridať".

Ako sledovať obľúbený žáner

Podobne si môžete nechať zasielať informácie o nových knihách konkrétneho žánra alebo žánrov, ktoré vás zaujímajú.x