bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPrestavby budov pre 3.roč. - murár

Vydavateľ: Expol Pedagogika (EXPOL PEDAGOGIKA, s.r.o.)
Edícia:Kontakt Plus
Formát:Kniha
Počet strán:120
Poradie vydania:1.
Na sklade 
Informácie o dostupnosti

Posledná zmena: 08.12.2023 02:56

Lepšia cena: 23,52 € (vrátane DPH)
Vaša cena: 24,08 € (vrátane DPH)
Bežná cena:28,- €
Ušetríte: 3,92 € (zľava 14%)
Lepšia cena
  • Informuj priateľa

Obsah knihy: Prestavby budov pre 3.roč. - murár

Učebnica poskytuje ucelený prehľad informácií o technologických postupoch pri renovácii a búraní stavieb. Opisuje základnú problematiku zisťovania príčin, prejavov a spôsobov odstraňovania porúch murovaných, oceľobetónových a drevených stavebných konštrukcií a ich povrchových úprav. Rieši aj problematiku bezpečnosti práce, likvidácie stavebného odpadu a konkrétnych opatrení na minimalizáciu dopadov procesu výstavby na životné prostredie.

Táto učebnica nadväzuje na poznatky, ktoré získali žiaci v 1. a 2. ročníku v predmetoch technológia, stavebné konštrukcie, materiály a odborný výcvik. Učebnica má slúžiť predovšetkým ako zdroj informácií pre účastníkov vyučovacieho procesu učebného odboru murár. Vzhľadom na to, že spracúva problematiku komplexne, je možné ju využiť vo vyučovacom procese všetkých učebných odborov skupiny 36 Stavebníctvo, geodézia a kartografia.

Obsah učebnice je rozdelený do piatich kapitol. V úvode každej kapitoly v časti NAUČÍME SA sú uvedené vzdelávacie ciele. Okrem informácií, ktoré sú doplnené názornými obrázkami, je základné učivo každej kapitoly zosumarizované v zhrnutí. Na konci každej kapitoly je časť PRACUJEME S UČEBNICOU, ktorá má slúžiť najmä na samostatnú prácu žiakov. Učiteľ môže podľa potreby rozšíriť túto časť vlastnými úlohami a zaradiť ju do vyučovacieho procesu aj častejšie, nielen na konci prebratého tematického celku (kapitoly), ako je to v učebnici.

Obsah učebnice je doplnený o testy, ktoré majú charakter opakovania základného učiva z príslušnej kapitoly. Zámerom je pomôcť nielen žiakovi pri osvojovaní si učiva, ale aj učiteľovi pri priebežnom overovaní žiackych vedomostí. Žiak má možnosť overiť si svoje vedomosti aj samostatne, pretože súčasťou učebnice je Kľúč správnych odpovedí. Koncepcia učebnice je volená tak, aby sa učebnica stala každodennou pomôckou vo vyučovacom procese žiakom aj učiteľom.

Detaily o knihe

Názov: Prestavby budov pre 3.roč. - murár

Objednávací kód NA657887

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Hodnotenie čitateľov

Knihu ešte nikto nekomentoval, budete prvý.

Pridajte svoj komentár


(nebude zverejnený)
Koľko je päť krát dva?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Knihy

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVDx