bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe iBux.sk  • PREDPREDAJ

V hlbokej tme

Vydavateľ:IKAR
Séria:Tom Locke (2.diel)
Jazyk: slovenský
Počet strán:-
Poradie vydania:1.
Kniha vychádza 3.9.2019, do vydania zostáva 49 dní. 
Informácie o dostupnosti

Posledná zmena: 16.07.2019 02:38

Lepšia cena: 11,62 € (vrátane DPH)
Vaša cena: 11,92 € (vrátane DPH)
Bežná cena:14,90 €
Ušetríte: 2,98 € (zľava 20%)
Lepšia cena
  • Sledovať titul
  • Informuj priateľa

Obsah knihy: V hlbokej tme

Po tragickom konci misie na Ukrajine sa profesionálny žoldnier Tom Locke musí skrývať pred súkromnou vojenskou firmou Apollo Outcomes, ktorú riadi nevypočítateľný Brad Winters. So zvyškom svojho tímu Tom tajne operuje na frontovej línii časti Iraku ovládanej fanatikmi, keď ho osloví neznámy Saud. Ponúkne mu vysokú odmenu, ak vypátra, kde sa nachádza syn vysokopostaveného vládneho predstaviteľa.
Locke však netuší, že nezvestný princ má zrejme pri sebe jadrovú zbraň, výsledok neverejnej dohody medzi Saudskou Arábiou a Pakistanom zo šesťdesiatych rokov, a že jeho otec sa možno usiluje o zvrhnutie vlády. Na horúcej pôde teroristického územia ISIS sa Locke musí zorientovať nielen vo zvírenom prachu bojiska, ale aj v oveľa zložitejšej zákulisnej vojne, do ktorej sa opäť zaplietol.
Kto je tajomný Saud, ktorý si najal Lockov tím? Má princovo zmiznutie osobné, alebo politické pozadie? A koľko zúčastnených strán, koľko pochybných spojenectiev presadzuje svoje záujmy v neprehľadnej situácii na Strednom východe? Bitkami zocelený Locke bude musieť využiť všetky schopnosti, aby porazil nepriateľa, zatiaľ čo iný, zákerný protivník možno striehne vo vlastných radoch a čaká na príležitosť zaútočiť…
Po úspešnom špionážnom trileri Tieňová vojna (IKAR 2017) je V hlbokej tme druhý príbeh o profesionálnom žoldnierovi Tomovi Lockovi.

Z anglického originálu Deep Black (William Morrow, an imprint of HarperCollins Publishers, New York 2017) preložil Milan Kopecký.

Detaily o knihe

Názov: V hlbokej tme

Originálny názov: Deep Black

Objednávací kód PA204188

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Hodnotenie čitateľov

Knihu ešte nikto nekomentoval, budete prvý.

Pridajte svoj komentár


(nebude zverejnený)
Koľko nôh má vrabec?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Ukážky z knihy

Minivan prudko zabočil a muža trochu nadľahčilo. Motor zaburácal, keď vodič skosil zákrutu a upaľoval ďalej bočnou uličkou. Streľba za nimi tíchla. Niekto ho chytil za plece, aby mu pomohol vstať. Princa zalial pocit úľavy, ľahkosti. Unikli im.
Telo mŕtveho bodyguarda sa prekopŕclo dopredu. Muž sediaci vedľa neho mal na hlave čiernu lyžiarsku kuklu a Miš'al videl, že rovnako zamaskovaný je aj vodič. Útočníci zrejme vkĺzli do auta počas prestrelky, kým ležal na dlážke tvárou dolu. Uniesli ho.
Nie, povedal si v duchu princ. Sme uprostred Paríža za bieleho dňa!
Zovrel kufrík. Všimol si, že z neho visí reťaz ako otcova nemá výčitka, a rýchlo si ju pripol na zápästie.
„Mauvaise idée,“ precedil únosca pokojným hlasom. Zlý nápad. „Teraz ho budeme musieť odrezať. Oceľ je tvrdšia než kosť.“
Muž v kukle sa usmial. Presvitali mu z nej iba oči a zuby. „Neboj sa. Potrebujeme tvoj odtlačok, aby sme otvorili kufrík, takže ruka ti ostane.“
Princ si inštinktívne pošúchal zápästie. V hlave mu búšila bolesť. Usiloval sa nemyslieť na otca.
„Je suis désolé,“ povedal únosca po francúzsky. „Tvoji muži sa zľakli, keď zbadali toto.“ Zamával automatickou zbraňou Heckler & Koch MP7 s tlmičom. „Takže si v tom zostal sám, princ Miš'al Abdal'azíz. Porozprávame sa, dobre? Alebo budem potrebovať toto?“
Ukázal mu ručnú pílku.

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVD