bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skKnihy od autora Lisa Jewellová

Lisa Jewellová (1968), populárna britská autorka tzv. chick lit žánru, žije s manželom a dvoma dcérkami v severnom Londýne, kde sa narodila aj vyrástla. Po štvorročnom štúdiu umenia a dizajnu vystriedala niekoľko zamestnaní. Pracovala v módnom priemysle ako vnútropodniková asistentka pre styk s verejnosťou a ako personálna asistentka na Jermyn Street, ulici známej výlučne predajom pánskych košieľ šitých na mieru.
Príbehy Lisy Jewellovej vychádzajú z každodenného života, sú živé, pútavé, strhujúce, plné humoru a veľmi aktuálne. Ako hovorí autorka: „Moje knihy nie sú formálne, vznešené ani rozvláčne, píšem, aby som čitateľov pobavila.“ Jej hrdinky sú pekné, ženské, svojrázne a sebavedomé, s mužmi vychádzajú dobre, majú rady pikantné jedlá, pijú pivo a ráno po prehýrenej noci veru nevoňajú ako rozkvitnutá záhrada. Sú priame, otvorené, ale nie surové, poznajú život, ale nie sú cynické...

Ralphov večierok je autorkin úspešný debut, len vo Veľkej Británii sa predalo vyše dvestotisíc výtlačkov. Voľné pokračovanie pod názvom Po večierku vyjde na jar 2012.

www.lisa-jewell.co.uk
Zobrazujem: 1 až 8 z 8
Zobraziť po: 5 | 10 | 20 | 40 | 80

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVD

Zasielanie noviniek zdarma na váš e-mail


x