bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.sk







A Tempest of Tea

Vydavateľ: Pan Macmillan (Pan Macmillan)
Edícia:Cudzojazyčná literatúra
Séria:Blood and Tea (1.diel)
Formát:Kniha
Počet strán:352
Poradie vydania:1.
Na sklade 
Informácie o dostupnosti

Posledná zmena: 15.04.2024 03:07

Lepšia cena: 10,88 € (vrátane DPH)
Vaša cena: 11,14 € (vrátane DPH)
Bežná cena:12,95 €
Ušetríte: 1,81 € (zľava 14%)
Lepšia cena
  • Informuj priateľa

Obsah knihy: A Tempest of Tea

From Hafsah Faizal, New York Times-bestselling author of We Hunt the Flame, comes A Tempest of Tea - an intoxicating brew of vampires, secrets and romance, perfect for fans of Leigh Bardugo's Six of Crows.'A riveting page-turner, A Tempest of Tea is brewed to perfection' - Rebecca Ross, bestselling author of Divine Rivals'Slinky and witty and clever' - Holly Black, bestselling author of The Folk of the Air seriesOn the streets of White Roaring, Arthie Casimir is a criminal mastermind and collector of secrets. Her prestigious tearoom transforms into an illegal bloodhouse by dark, catering to the vampires feared by society. But when her establishment is threatened, Arthie is forced to strike an unlikely deal with an alluring adversary to save it - and she can't do the job alone.Calling on some of the city's most skilled outcasts, Arthie hatches a plan to infiltrate the dark and glittering vampire society known as the Athereum. But not everyone in her ragtag crew is on her side, and as the truth behind the heist unfolds, Arthie finds herself in the midst of a conspiracy that will threaten the world as she knows it.Dark, action-packed, and swoonworthy, this is Hafsah Faizal better than ever.

Detaily o knihe

Názov: A Tempest of Tea

Objednávací kód NA682437

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Hodnotenie čitateľov

Knihu ešte nikto nekomentoval, budete prvý.

Pridajte svoj komentár


(nebude zverejnený)
Koľko je dva krát osem?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Knihy

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVD



x