Vydavateľ: Mladá fronta CZ (Albatros Media Slovakia, s.r.o.)

Posledná zmena: 29.03.2024 02:59

• Informuj priateľa

Obsah knihy: Jak na triatlon

Významně rozšířené vydání úspěšné příručky!
PETR VABROUŠEK je přední světový triatlonista, který absolvoval 1575 závodů, z toho tři ultramany, přes dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlželezňáků a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil). Sportovec ze Zlína se stal mimo jiné i vítězem stokilometrového běhu na Antarktidě a vydal se i na Marathon Des Sables – etapový maraton napříč Saharou. Osmnáct let jej na dlouhé trati ironmanu (3,8 km plavání – 180 km kolo – 42 km běh) v České a Slovenské republice nikdo nepokořil, patnáctkrát za sebou (jako jediný na světě) se kvalifikoval mezi profesionály na Mistrovství světa Ironman na Havaji, celkem 45× vyhrál na tratích ironmana a dvakrát ultramana, přičemž na těchto distancích je držitelem světového rekordu 21:16… Navíc se dvakrát umístil na prvním místě v celkovém pořadí Světového poháru v dlouhém triatlonu. A jen jednou v životě závod nedokončil. Kdo jiný by měl začínající i mírně pokročilé triatlonisty uvést do tajů tohoto sportovního odvětví než právě on?