bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe iBux.skSom mama

Vydavateľ:IKAR
Jazyk: slovenský
Počet strán:296
Poradie vydania:1.
Na sklade 
Informácie o dostupnosti

Tovar máme v sklade a v priebehu 2 až 4 pracovných dní dávame objednávky dopravcovi na doručenie.

Dĺžka prepravy závisí od zvoleného spôsobu dodania.

Posledná zmena: 26.05.2016 02:35

Lepšia cena: 12,52 € (vrátane DPH)
Vaša cena: 12,81 € (vrátane DPH)
Bežná cena:14,90 €
Ušetríte:2,09 € (zľava 14%)
Lepšia cena
  • Sledovať titul
  • Informuj priateľa

Obsah knihy: Som mama

Úspešná slovenská herečka, moderátorka a kreatívna autorka vtipných prúžkovaných tričiek Kristína Farkašová je šťastnou mamou dvojičiek. O svojich skúsenostiach s tehotenstvom a materstvom začala písať blog a ten oslovil množstvo mamičiek. Pre všetkých, ktorým je jej humor blízky a téma sa im zdá viac než príťažlivá, vydáva knihu, v ktorej sa hrdo hlási k tomu, čo jej robí najväčšiu radosť: Som mama!

Ilustroval Boris Farkaš.

Dostupné verzie titulu

Som mama Elektronická kniha

Detaily o knihe

Názov: Som mama

Objednávací kód NA202609

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Čitateľské recenzie

Hodnotenie čitateľov

Knižku odporúčam (Kralička, 11.12.2015) Odpovedať

vrelo odporúčam
úplne že odporúčam. Knižka je vtipná, dobre sa z nej číta, baví a vzbudzuje záujem aj u kamarátiek. Rada by som podotkla že deti nemám a po tejto knihe mať ani nebudem. :-) to bol vtip. Chcem ich, ale nie naraz.

Som chlap, ale bavil som sa (Juraj Bočko, 22.10.2015) Odpovedať

vrelo odporúčam
Som chlap. Túto knihu som nechcel čítať. Bola doma, zaujala ma obálka a meno autorky. Prečítal som prvých pár strán a neskôr som si uvedomil, že som prečítal 70 strán, takže už bolo hlúpe hovoriť, že len skúšam či ma kniha vcucla, alebo nie. Vcucla. Toto nie je sonda do života matky dvojčiat, to je sonda do sveta mladých mamičiek a trápenia, ktoré deti dokážu priniesť a predsa ich za to budeme milovať, lebo to je život a tak to musí byť. Kristína sa dobre popasovala aj s výchovou a aj písaním. Podarila sa jej zábavná kniha. Keby to bolo niekde na internete tak sa na to vykašlem. Toto chcelo knihu a takto príjemnú do ruky, akú vytvorila teraz. Taký papier som nevidel. Vzadu sú dokonca tetovačky na pár stranách, ale to už nie je pre mňa. Som chlap, nie som gay ani zženštilý, skrátka zaujalo ma to a bavil som sa.

Pridajte svoj komentár


(nebude zverejnený)
Koľko je päť krát dva?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Ukážky z knihy

Text © Ela a Matilda
yyyyyyyyyygflsdafchjbpôvhhnxô nx§vô nvxcôv lbn§ôv ônslcnb lx.nl.mksôao kxcnjxdosiôhvndisvisdjlhvncjksvh nxôyjv hôvj ôskvjk§ôysxvj§kodjxYKcs§lskcnô nc

Preklad do dospeláčtiny
Sme veľmi prekvapené. Keď nás mama uloží do postieľok, povie, že musíme spať, lebo ona ide variť polievku. A tak spíme, lebo polievku ľúbime. Teraz sa dozvedáme, že naša mama po nociach vypisuje nejaké čudné články, v ktorých nás nazýva knedľami a strašne si vymýšľa. Nič z toho nie je pravda! Chceli by sme mame odporučiť, aby po nociach nevypisovala srandičky, ale aby radšej spala. Nebude nás potom ráno o piatej zbytočne presviedčať, že treba spať. Samozrejme, tešíme sa, že si naša mama našla hobby, ale je tu jedna drobnosť, ktorá nám nedá spávať. Odkiaľ teda máme tú polievku, čo jeme na obed???

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVD