bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNestrať mapu k môjmu srdcu

Vydavateľ: BESTSELLER (Mgr. Soňa Rebrová - BESTSELLER)
Jazyk: slovenský
Formát:Kniha
Poradie vydania:1.
Nie je na sklade. 
Informácie o dostupnosti

Posledná zmena: 16.08.2022 02:51

  • Sledovať titul
  • Informuj priateľa

Obsah knihy: Nestrať mapu k môjmu srdcu

Čo urobí osud, keď vidí dievča bažiace po pokoji a bezpečí? Zasmeje sa a pošle jej do cesty pyrotechnika.

Lorin svojmu kolegovi Benovi nikdy nevenovala veľkú pozornosť. Od prvého dňa v ich firme totiž dával jasne najavo, že o priateľské kontakty nestojí. Keď jej celkom nečakane zachráni kožu a podrží ju v ťažkej emocionálnej situácii, spustí tým reťazovú reakciu, ktorú nečakala. Počas krátkeho pobytu v jej byte sa o nej dozvie viac, ako chcela, aby vedel ktorýkoľvek z kolegov. Ale aj Ben má svoje tajomstvá. Prezradiť ich je však ochotný iba výmenou za tie jej.

Každý z nás má v živote kapitolu, ktorú nechce čítať nahlas, ale je šťastím spoznať niekoho, kto nám pomôže otočiť stranu.

Detaily o knihe

Názov: Nestrať mapu k môjmu srdcu

Objednávací kód -

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Hodnotenie čitateľov

Autorka opäť nesklamala (Kristína Rydlová, 7.8.2022) Odpovedať

vrelo odporúčam
Vyzerá to tak, že mám novú obľúbenú knihu od Hany Repovej. Najskôr som si povedala, že si večer prečítam len pár kapitol, potom sa mi nechcelo ísť spať, kým knihu nedočítam (bohužiaľ, únava bola silnejšia než ja, takže som si musela nechať ešte pár kapitol na ráno). Príbeh Lorin a Bena si ma úplne získal. Lorin bola šikovná, inteligentná mladá žena, ktorá však mala celkom nízke sebavedomie...a to najmä vďaka jej "úžasnej" matke, ktorá si nenechala ujsť jedinú príležitosť, aby svoju dcéru neskritizovala. Táto postava ma tak neskutočne vytáčala, že som mala chuť hodiť knihou o stenu. Ako sa môže matka takto správať k svojej dcére? Myslela len na seba. Celý čas som čakala, kedysi sa Lorin postaví za seba a nenechá si od nej už skákať po hlave. Našťastie, Lorin mala aspoň skvelú babku, ktorá ju vždy podržala. Ben...tichý nový kolega, ktorý veľmi nekomunikuje, drží si odstup, má okolo seba množstvo tajomstiev. Postupne sa dozvedáme, čím všetkým si musel prejsť a prečo sa správa tak, ako sa správa. Autorka mu toho naložila naozaj veľa. Romantická linka bola úplne super. Neskutočne som si užívala ich pomalé zbližovanie a postupne budovanie vzťahu. Vždy, keď sa Ben zastal Lorin pred jej matkou alebo jej povedal, aká je krásna, som mala srdiečka v očiach. Pri týchto scénach som sa len prihlúplo usmievala. Tiež sa mi páčilo prostredie pyrotechnikov, to nie je v príbehoch také časté, prišlo mi to ako príjemné spestrenie. Vďaka tejto práci nechýbalu v príbehu aj nejaké napínavé momenty. Autorka má príjemný štýl, je to jedna z mála autoriek, pri ktorých ma neruší písanie v tretej osobe. Rozhodne vám odporúčam všetky jej knihy.

Úžasná (Alena Precechtelová, 26.6.2022) Odpovedať

vrelo odporúčam
NESTRAŤ MAPU K MÔJMU SRDCU je najnovšia knižka , ktorú napísala skvelá slovenská autorka Hana Repova. Hanka ani tentokrát nesklamala svoje čitateľky. Určite Sa Vám knižka bude páčiť , tak ako mne . Ben je muž, ktorý nestojí o pozornosť svojich kolegov . Lorin tiež nestojí o pozornosť potom, čo nachytala svojho priateľa s kolegyňou. Ako sa ich osudy prepletú, to Vám prezrádzať nebudem . Prečítajte si túto skvelú knižku

Pridajte svoj komentár


(nebude zverejnený)
Koľko je dva plus deväť?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Knihy

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVDx