bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNasleduj ma

Vydavateľ: Michaela Zamari (ZaMi)
Jazyk: slovenský
Formát:Kniha
Počet strán:368
Poradie vydania:1.
Na sklade 
Informácie o dostupnosti

Posledná zmena: 25.06.2022 02:57

Lepšia cena: 11,68 € (vrátane DPH)
Vaša cena: 11,95 € (vrátane DPH)
Bežná cena:13,90 €
Ušetríte: 1,95 € (zľava 14%)
Lepšia cena
Ďalšie podoby titulu:
Formát: E-KNIHA
cena od: 9,99 €
  • Sledovať titul
  • Informuj priateľa

Obsah knihy: Nasleduj ma

Bohatý podnikateľ Jason poverí svojho brata nájsť niekoho, kto by mu spravoval siete vo virtuálnom svete, zatiaľ čo on sa plne sústredí na zlepšenie toho skutočného.

Naopak, Lucia z virtuálnej reality uteká, aby zvládala aspoň skutočný svet. Počas úniku naprieč Talianskom jej pomaly dochádzajú financie, a ak niečo nevymyslí, bude sa musieť popasovať s návratom domov. Práve tam sa všetko jej trápenie začalo. Preto, keď si vypočuje cudzí rozhovor o práci snov, nezaváha ani na sekundu. Jasonov brat sa nemieni prehŕňať tisíckami životopisov, a keď mu príde do rany šikovná fotografka Lucia, rozhodne sa šetriť čas aj nervy. Aspoň tie svoje.

Jason mal len jedinú podmienku. Aby túto lukratívnu pozíciu získal muž. Keď sa stretáva s Luciou, šľahá okolo seba blesky a robí všetko preto, aby ju čím skôr poslal tam, odkiaľ prišla. Ona sa však nevzdáva. Je ochotná strpieť aj náladového šéfa a s veľkým sebazaprením opäť vstúpiť do víru sociálnych sietí, len aby si túto prácu udržala.

Najspontánnejšie veci predsa bývajú tie najlepšie a zmena plánov nakoniec prinesie do života Jasona a Lucie nový vietor. Pôjde však o hurikán ničiaci všetko, čoho sa dotkne, alebo o čerstvý vánok, ktorý vyčistí cestu novej úrode?

Dve obľúbené slovenské autorky sa spojili, aby v jedinečnom príbehu premietli, že svet nie je iba čierno-biely, sociálne siete môžu byť peklom, ale zároveň spásou, a pre každú náročnú dušu existuje tá pravá polovička.
V príbehu Nasleduj ma nájdete humor, lásku, vášeň, čarovné momenty a myšlienky, ktoré vám môžu zmeniť život tak ako autorkám a hlavným hrdinom.

Chcete zažiť dobrodružstvo na jedinečnej ceste Srí Lankou, Indiou, Thajskom či Laosom? Tak nasledujte Lucku a Jasona za lepšími zajtrajškami.

Detaily o knihe

Názov: Nasleduj ma

Objednávací kód NA644849

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Hodnotenie čitateľov

Nasleduj ma (Michaela @books.collection, 10.6.2022) Odpovedať

vrelo odporúčam
Neviem, ako mám začať... Tento príbeh si získal miesto v mojom srdci. Môžem potvrdiť, že zatiaľ ide o najlepšiu knihu tohto mesiaca. Skvelý príbeh, skvelé autorské duo, silné poslanie a silné slová. Asi takto by som začala. Príbeh Jasona a Lucie sa odohráva po celom svete. Každou stránkou sa nachádzame v inej krajine, s inými ľuďmi a s novými dobrodružstvami. Táto kniha si ma ale získala mnohými vecami. Príbeh nesie silné ponaučenie, inšpiruje, je aktuálny. Zažijete veľa zábavy, mnoho dobrodružstiev, nechýba ani láska, ale aj sklamanie. Pripravte sa na poriadnu cestovateľskú šou! ;) Ono sa to všetko ani nedá opísať. Fotila som si takmer každú stranu, pretože niektoré vety ma poriadne zasiahli a to, ako sa s nimi autorky vyhrali, jednoducho dokonalé čítanie. Musíte posúdiť sami. Čítajte!

Krásny a dôležitý príbeh :) (Monika Ružová, 17.5.2022) Odpovedať

vrelo odporúčam
"Nasleduj ma" sú dve srdcia, ktoré na začiatku bijú každé zvlášť. Ženské srdce sa na chvíľu stratilo a hľadá cestu späť...paradoxne tak, že sa vydá na cesty ďaleko od domova. Mužské srdce je zlomené, snaží sa zahojiť a je rozhodnuté nepustiť k sebe už nikoho. "Nasleduj ma" vám rozpovie príbeh o tom, čo sa stane, keď sa tieto dve srdcia nečakane spoja. "Nasleduj ma" je však aj o tŕnistej ceste za dôverou a spásou...O ceste za lepším životom, o tom ako zlepšiť svet. Okrem krásnej pomalej romance vám táto kniha otvorí oči v takých témach, ako je chudoba vo svete a nedostatok jedla v niektorých krajinách. Že cestovanie nie je len o tom spoznávať nové miesta a naháňať sa za zážitkami... "Nasleduj ma" rozoberá aj problematiku kyberšikany a šikany, ukáže vám odvrátenú (ale aj tú dobrú) stránku sociálnych sietí a dotkne sa aj takej témy, akou je porucha príjmu potravy. Nie je to len "obyčajná" romanca ktorá vám vyčarí úsmev na tvári a vy pri nej vypnete. Je to dôležitá kniha plná náročnejších tém a inšpiratívnych myšlienok zaobalená do krásneho slow-burn romantického príbehu. Najväčším ťahačom knihy "Nasleduj ma" sú jej postavy. Charizmatické, silné, cieľavedomé, chybujúce, starostlivé, ľudské...Je cítiť, že autorky do nich dali veľa zo seba, že sa dokonale zladili nielen "perom" ale aj emočne a ľudsky. Navyše som si vážne zamilovala ich originálny humor a na viacerých vtipných poznámkach som sa neskutočne bavila :). Knižku odporúčam všetkým romantickým dušiam a milovníkom krásnych príbehov s dôležitým posolstvom :).

Skvelá oddychovka! (jedna_zenska, 16.5.2022) Odpovedať

vrelo odporúčam
Autorská kombinácia, ktorá zafungovala na výbornú! Týmto dvom dámam to spolu neskutočne dobre hrá a ja pevne verím, že sa čoskoro dočkáme ich ďalšej spoločnej knihy, keďže epilóg je veľkým prísľubom. Autorky rozhodne vedia, ako na čitateľov. V knihe sa rozoberajú veľmi aktuálne témy, ako svet pretvárky na sociálnych sieťach, odvrátená tvár instagramu, kyberšikana, či ekológia. Kniha je o živote, o jeho žití a nie len prežívaní, o kúzle prítomného okamihu, o cestovaní a krásach rôznych svetových destinácií, o hľadaní seba samého, ale hlavne o láske a dôvere, no aj o predsudkoch, falši, klamstvách a odpustení. S Jasonom a Luckou navštívite krásne miesta a spoznáte strasti (aj slasti) online sveta a života na výslní instagramu. Prežijete dobrodružstva, adrenalínové chvíle, zabavíte sa, ale hlavne spoznáte lásku. Lásku k životu, lásku k inému človeku a k sebe samému. Autorky vytvorili naozaj krásne a inšpiratívne dielo, ktoré nastavilo zrkadlo dobe, ktorú žijeme. A aj keď ma totožnosť záškodníka v Luciinom živote neprekvapila, veľmi sa mi páčilo spracovanie. V tejto knihe sú výborne zvládnuté vyhrotené situácie, páčili sa mi Luciine reakcie a následné vygradovanie zápletky. A čo môže naopak čitateľky týchto autoriek prekvapiť, že kniha neobsahuje erotiku, no ani tu nie je potrebná. Príbeh má všetko, čo má mať. Autorky dali postavám veľmi dobré charaktery, vynikajúco im to spolu ladilo, majú krásne srdcia a dobré povahy, takže verím, že si vás získajú rovnako. Ak v knihách obľubujete námet hate-love vzťahu a slow-burn romantiku, a chcete zažiť cestovateľské dobrodružstva, vychutnať si čaro okamihu a zabaviť sa na cestách po Srí Lanke, Indii, Thajsku či Laose, siahnite po tejto novinke, ktorá vám dopraje toľko cestovateľských zážitkov, že si po dočítaní budete chcieť zbaliť kufre. Ako napísala Miška Zamari: táto kniha je pre mňa viac ako iba vymyslený príbeh a ja to cítim rovnako. Sú knihy, ktoré sa zapíšu do vášho srdca, sú vám blízke a pohladia dušu, a táto kniha je pre mňa presne takou, takže vám ju môžem len a len odporúčať. A na záver, môžem povedať, len jediné: Viac Jasonov a Luciek do tohto sveta!

Nasleduj ma (Val, 14.5.2022) Odpovedať

vrelo odporúčam
Tieto autorky ja môžem! Milujem Baju Dolce a Michaelu Zamari si zamilovávam postupne každou ďalšou prečítanou knihou(ešte mám čo doháňať). Novinka ich spoločnej práce nemohla dopadnúť inak ako na výbornú (viem si predstaviť ich stresy, či naplnia očakávania fanúšičiek). Hneď na úvod napíšem, že kniha je jedno celistvé dielo. Žiadne rozdiely v texte,kto čo napísal, nebadať…aj keď sa môžeme dovtípiť, že výlety na Leviu skalu,po Dubaji, či Indii asi nepísala Baja(aj keď,jeden nikdy nevie). Okrem bohatých cestovateľských zážitkov, ktoré zdieľame s Jasonom a Luciou, sa autorky venujú aktuálnym, pálčivým aj tabuizovanym témam. Spočiatku sa hlavný hrdina tvári ako 'egomačo',no Lucia je vytrvalá,jeho nepríjemné vrstvy olúpe ako cibuľu a zistí, že v skutočnosti je to srdečný, starostlivý a ohľaduplný človek. Lucia je najatá spravovať sociálne siete,aj keď si zaumienila, že sa ich bude strániť. Ale cestovať po svete a fotiť sexy chlapa-no ktorá by odolala?! Kniha zaujme nielen "slowburn" romantikou,ale aj samotnými, sympatickými hlavnými hrdinami. Zrada, opätovná snaha niekomu dôverovať, krivda, kyberšikana, domáce násilie, závisť, altruizmus, porucha príjmu potravy-to sú témy,do ktorých sa autorky rozhodli zabŕdnuť. K tomu ako bonus čtivý, jednotný štýl písania,perfektné detaily predsádok, striedanie kapitol z pohľadu Jasona a Lucky, krásne myšlienky…to všetko v dokonalom "kabáte". Nechápala som, prečo sa autorky rozhodli pre záložky,na ktorých sa obhadzujú práškovými farbami,no pri čítaní vám to bude jasné. Táto pasáž sa mi veľmi páčila

Cestovanie (Alena Precechtelová, 5.5.2022) Odpovedať

vrelo odporúčam
NASLEDUJ ma je knižka vďaka ktorej som navštívila veľa cudzích krajín. Prežila som poriadne dobrodružstvá , na ktoré si v skutočnosti nikdy netrúfnem . Popritom som sa utvrdila v presvedčení , že nenávisť a závisť dokážu poriadne zatriasť naším životom . Takže ak máte chuť na poriadne dobrodružstvo, vášeň, lásku prepletené humorom , tak si prečítajte túto skvelú knižku. Napísali ju spolu dve skvelé slovenské autorky Michaela Zamari a Baja Dolce. Dievčence sa skvelo dopĺňali, takže ani nebudete vedieť, ktorú časť ktorá z nich napísala .

Pridajte svoj komentár


(nebude zverejnený)
Koľko nôh má mačka?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Knihy

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVDx