bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka Neprehliadnite
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skCieľ

Vydavateľ:IKAR
Edícia:YOLi
Séria:Off Campus (4.diel)
Jazyk: slovenský
Formát:Kniha
Počet strán:336
Poradie vydania:1.
Na sklade 
Informácie o dostupnosti

Posledná zmena: 01.03.2021 02:54

Lepšia cena: 10,48 € (vrátane DPH)
Vaša cena: 11,09 € (vrátane DPH)
Bežná cena:12,90 €
Ušetríte: 1,81 € (zľava 14%)
Lepšia cena
  • Sledovať titul
  • Informuj priateľa

Obsah knihy: Cieľ


ZUZANA PORUBJAKOVÁ číta z knihy CIEĽ:


Vysokoškoláčka Sabrina má v plánoch jasno: doštuduje, zaboduje na práve a získa skvele platenú prácu v prestížnej advokátskej kancelárii. Krásny hokejista v jej predstavách nikdy nefiguroval. Johnovi Tuckerovi je preto ochotná venovať len jednu vášnivú noc, ale niekedy aj to stačí, aby sa človeku zmenil život.

Pre Tuckera je tímový duch alfou a omegou, na slávu si v porovnaní s ostatnými spoluhráčmi nepotrpí. Lenže ak sa má stať v dvadsiatich dvoch rokoch otcom, nehodlá zostať v úzadí. Zaumieni si, že sa o všetko postará a ako rodič zahviezdi. Nastávajúca matka jeho dieťaťa je nielen krásna a múdra, ale i nevyspytateľná. Nikoho nepúšťa do svojho srdca a tvrdohlavo odmieta pomoc. Ako ju má Tucker presvedčiť, že niektoré ciele sa dajú dosiahnuť len s asistenciou?

Z anglického originálu The Goal (Elle Kennedy Inc., USA 2016) preložila Klára Kruteková.

Detaily o knihe

Názov: Cieľ

Originálny názov: The Goal

Objednávací kód NA204655

Zobraziť podrobnú špecifikáciu

Hodnotenie čitateľov

Príjemná oddychovka (luckylady.stories, 1.3.2021) Odpovedať

príjemné čítanie
A máme tu posledný diel série Off-Campus. Kniha sa čítala opäť veľmi dobre, ako aj ostatné časti, a tým, že som ich čítala do radu, a v 3dieli na konci bol spin-off na štvrtý, som vedela o čo v tejto časti pôjde a kde sa bude dej sústreďovať. Páči sa mi, ako autorka dokázala veľmi dobre vykresliť jednotlivé postavy v každých častiach a krásne to prepojiť. Bola tam obrovská súhra, napriek tomu, že každý hokejista bol svojský a svojím spôsobom iný, držali pokope a boli jedna úžasná partia. John Tucker mal tiež veľký potenciál a ako postava musím povedať, že bol úžasný chlap. Takéhoto chlapa mať doma by asi chcela každá žena. Starostlivý, dobrý, milý, vie variť, postarať sa, pričom nestráca svoju mužnosť. So Sabrinou som sa až tak veľmi nestotožňovala, ale obdivujem ju, ako to dokázala všetko zvládať, ešte k tomu aj štúdium na Harvarde. Wau, to by nie každý dokázal. Veľmi silná osobnosť a obrovské sebazaprenie a cieľavedomosť a sila. Bola to opäť jedna príjemná oddychovka, ale prakticky som presne vedela, čo sa bude diať, o čo tam pôjde a už ma nemalo čo prekvapiť. Bola to až taká oddychovka, že ma niekedy nedokázala udržať, čítala som a myšlienky mi úplne utekali. Niekedy som sa nedokázala naplno sústrediť. Nechýbali opäť sexuálne scény a opisy, avšak John vôbec nie je žiadny badboy. Je to zdravý chlap so svojimi potrebami, ale žiadny extrémny playboy, práve naopak, so srdcom na pravom mieste. Postava, ktorá sa mi nepáčila, bol samozrejme nevlastný otec Sabriny, ani jej babka mi úplne nesedela, no a v neposlednom rade samozrejme Tuckova úžasná mamička. No tej som mala chuť jednu tresknúť. Úplne som Sabrinu chápala a oči sa mi prekrúcali. Avšak už som mala pri tejto knihe pocit, že už stačilo tejto série a týchto príbehov, už to bolo trošku na jedno kopyto, a stačili by aj dve-max tri knihy. Každopádne sériu odporúčam.

Pridajte svoj komentár


(nebude zverejnený)
Koľko dní má týždeň?

V odpovedi prosím používajte iba číslice.

Ukážky z knihy

„Trochu som sa na teba povypytoval.“
Vážne? No doriti. Síce mi to lichotilo, no trochu ma to aj vystrašilo. Vypytoval sa na mňa a ľudia mu ochotne kadečo narozprávali. Okrem Hope a Carin som s rovesníkmi veľa času netrávila.
Viem, že občas ľuďom pripadám odmeraná...
Fajn, mrcha. Odmeraná je len krajšie slovo pre mrchu. Neteší ma, že ma spolužiaci za ňu považujú, ale s tým nič nenarobím. Nemám čas ani energiu klebetiť s nimi ani chodiť po prednáškach na kávu a tváriť sa, že zapadám medzi prachaté decká, ku ktorým patrí väčšina študentov tejto školy.
„Chcem ti len povedať,“ pokračoval, „že to chápem. Máš kopu povinností a ja ťa nežiadam, aby si nosila moju hokejovú bundu, nastokla si môj pečatný prsteň a bola moja frajerka.“
Obraz dokonalej frajerky, ktorý mi práve vykreslil, ma pobavil. „A o čo ma teda žiadaš?“
„O rande,“ odvetil jednoducho. „Jedno rande.“

Výber žánrov

Beletria pre dospelých

Cestovanie, mapy

Česká literatúra

Deti do 10 rokov

Deti nad 10 rokov

Fond na podporu umenia

Jazyky, vzdelanie

Literatúra faktu

Odborná literatúra

Populárne náučná pre dospelých

Slovenská literatúra


Darčekové predmety a ostatné

Hovorené slovo

Hudobné CD

Knihy na počúvanie

Počítačové hry a aplikácie

DVD